Zestaw prezentowy pióro wieczne i długopis Pelikan Jazz Elegance Silver
0
Opis
Zestaw prezentowy pióro wieczne i długopis Pelikan Jazz Elegance Silver
Pelikan Jazz to kolekcja stworzona z myślą o osobach poszukujących eleganckiego produktu o nowoczesnym wzornictwie. Wygląd i kolorystyka kolekcji Jazz Elegance sprawia, że zarówno długopisy jak i pióra cieszą się ogromną popularnością.
Cechy zestawu Pelikan Jazz:
- Obudowa: Sylwetka produktów jest masywna, ale dzięki zastosowaniu w projekcie lekkiego metalu, są one komfortowe w użyciu. Wszystkie elementy składowe są metalowe. Korpus pokryty srebrnym lakierem.
- Wykończenie: Zarówno pióro jak i długopis wyposażone są w solidny klip w charakterystycznym kształcie przypominającym dziób pelikana, który podkreśla przywiązanie marki do tradycji. Wykończenia w kolorze srebrnym.
- Stalówka: Pióro wyposażone jest w stalową stalówkę, która gwarantuje gładkie i komfortowe pisanie. Grubość stalówki jest uniwersalna, odpowiednia do codziennego pisania.
- Mechanizm: Pióro wieczne zamykane jest "na klik", długopis wyposażony jest w obrotowy mechanizm wysuwu wkładu.
- Funkcjonalność: Pióro można napełniać na dwa sposoby: za pomocą tłoczka Faber-Castell lub nabojów o uniwersalnym wejściu, co zapewnia wygodę użytkowania i elastyczność w doborze materiałów do pisania. Długopis zasilany jest na standardowe wkłady długopisowe typu G2 np. Pelikan, Zenith, Faber-Castell.
Zestaw zapakowany jest w eleganckie białe pudełeczko.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Możliwy sposób zasilania | naboje europejskie |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | srebro, stal i odcienie szarości |
| Kolekcja | Jazz |
| Sposób napełniania | naboje |
| Waga pióra bez skuwki | 16g |
| Waga pióra ze skuwką | 25g |
| Średnica sekcji piszącej | 8mm |
| Średnica korpusu | 11mm |
| Długość zamkniętego pióra | 144mm |
| Długość skuwki | 63mm |
| Nazwa kolekcji | Jazz |
| Wartość dodana: | Opakowanie prezentowe |
| Opakowanie: | kartonikowe opakowanie |
| System włączania długopisu: | obrotowy |
| Sposób napełniania pióra: | naboje |