Pióro wieczne VISCONTI Van Gogh FLOWERING PLUM ORCHARD
5
Opis
Pióro wieczne Visconti VAN GOGH Flowering Plum Orchard
Inspiracją do stworzenia pióra był obraz Vincenta van Gogha "Kwitnąca śliwa". Dzieło wyraźnie ilustruje miłość artysty do sztuki japońskiej. Sam autor powiedział, że ta maestria sprawiła, że był szczęśliwszy i bardziej zadowolony, zmieniając jego perspektywę na świat.
Ta kolekcja jest ukłonem w stronę miłośników sztuki i ludzi wrażliwych na piękno. Niezwykłe efekty gry świateł, mistrzowskie pociągnięcia pędzla i zaskakujące połączenia kolorów zostały uwiecznione nie tylko na obrazie Van Gogha, ale również na piórze wiecznym stworzonym przez Visconti.
To pióro jest dla każdego, kto chce cieszyć się unikatowym pięknem arcydzieł wizjonerskiego malarstwa, przeniesionym do świata piór wiecznych. Niezwykłe połączenie kolorowych żywic, które wybarwiają pióro, naśladując arcydzieło malarstwa, zachwyci najbardziej wymagającego odbiorcę.
Cechy pióra Van Gogh:
- pióro wykorzystuje osiemnastoaspektowy design Visconti (liczne krawędzie podkreślają jego żywe kolory)
- korpus i skuwka wykonane z wysokiej jakości żywicy w przeplatających się odcieniach czerwieni, borda, różu i zieleni
- posiada pozłacaną stalówkę wykonaną ze stali nierdzewnej z grawerowana nazwiskiem artysty
- zamykane na magnetyczny "klik"
- dwufunkcyjny system napełniania: naboje o wejściu europejskim lub konwerter (w zestawie)
Pióro Visconti Van Gogh Flowering Plum Orchard zapakowane jest w wyjątkowe opakowanie prezentowe. Na wieczku pudełka znajduje się kopia obrazu "Kwitnąca śliwa" stworzonego przez Van Gogha w 1887 roku. W skład zestawu wchodzi również dedykowana pod tą kolekcję butelka atramentu Visconti w kolorze czerwonym.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | złoty |
| Możliwy sposób zasilania | naboje lub tłoczek producenta |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | wielobarwny |
| Kolekcja | Van Gogh |
| Sposób napełniania | naboje, tłoczek w zestawie |
| Waga pióra bez skuwki | 20g |
| Waga pióra ze skuwką | 32g |
| Średnica sekcji piszącej | 7mm |
| Średnica korpusu | 9mm |
| Długość zamkniętego pióra | 139mm |
| Długość skuwki | 64mm |