Pióro wieczne Pelikan Jazz Elegance Viola
0
Opis
Pióro wieczne Pelikan Jazz Elegance Viola
Pelikan Jazz to kolekcja stworzona z myślą o osobach poszukujących eleganckiego produktu o nowoczesnym wzornictwie. Wygląd i kolorystyka kolekcji Jazz Elegance sprawia, że zarówno długopisy jak i pióra cieszą się ogromną popularnością.
Cechy pióra wiecznego Pelikan Jazz:
- Obudowa: Sylwetka pióra jest masywna, ale dzięki zastosowaniu w projekcie lekkiego metalu, jest on komfortowy w użyciu. Wszystkie elementy składowe produktu są metalowe. Korpus pokryty metalicznym, fioletowym lakierem.
- Wykończenie: Pióro wyposażone jest w solidny klip w charakterystycznym kształcie przypominającym dziób pelikana, który podkreśla przywiązanie marki do tradycji. Wykończenia w kolorze różowego złota.
- Stalówka: Pióro wyposażone jest w stalową stalówkę, która gwarantuje gładkie i komfortowe pisanie. Grubość stalówki jest uniwersalna, odpowiednia do codziennego pisania.
- Funkcjonalność: Pióro można napełniać na dwa sposoby: za pomocą tłoczka Faber-Castell lub nabojów o uniwersalnym wejściu, co zapewnia wygodę użytkowania i elastyczność w doborze materiałów do pisania.
Pióro Pelikan Jazz zapakowane jest w eleganckie biało - czarne kartonikowe opakowanie.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | różowe złoto |
| Możliwy sposób zasilania | naboje europejskie |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | róż i fiolet |
| Kolekcja | Jazz |
| Sposób napełniania | naboje |
| Waga pióra bez skuwki | 16g |
| Waga pióra ze skuwką | 25g |
| Średnica sekcji piszącej | 8mm |
| Średnica korpusu | 11mm |
| Długość zamkniętego pióra | 144mm |
| Długość skuwki | 63mm |