Pióro wieczne Parker IM Writing Rituals Grey CT
0
Opis
Pióro wieczne Parker IM Writing Rituals Grey CT
Skrót IM oznacza Instant Message, co ma podkreślać jego niezawodność i gotowość do pracy w każdej chwili. Idealny dla osób praktycznych, żyjących w ciągłym biegu.
Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby odrzucić wszelkie zbędne detale na rzecz komfortu, praktyczności i inteligentnego stylu.
Przy tworzeniu tej kolekcji Parker kierował się zasadami psychologii koloru. Kolor szary został wybrany, aby promować spokój i stabilność, a także poczucie neutralności i równowagi.
Najważniejsze cechy:
- najwyższej jakości stalowa stalówka
- korpus i skuwka wykonane z mosiądzu, pokryte lakierem w szarym kolorze z efektem ombre
- potrójny pierścień z logo marki
- elastyczny klips w charakterystycznym kształcie strzały
- wykończenia pióra w kolorze srebrnym
- dwufunkcyjny system zasilania: firmowe naboje lub tłoczek (S0953280 / S0953290) - możliwość korzystania z atramentu w kałamarzu.
Pióro zapakowane w kartonowe opakowanie marki Parker.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Możliwy sposób zasilania | naboje lub tłoczek producenta |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | srebro, stal i odcienie szarości |
| Kolekcja | IM |
| Sposób napełniania | naboje lub tłoczek producenta (do dokupienia) |
| Waga pióra bez skuwki | 14 g |
| Waga pióra ze skuwką | 23 g |
| Średnica sekcji piszącej | 10 mm |
| Średnica korpusu | 11 mm |
| Długość zamkniętego pióra | 138 mm |
| Długość skuwki | 59 mm |