Pióro wieczne Kaweco DIY Sport Glow in the Dark - edycja 2026
0
Opis
Pióro wieczne Kaweco DIY Sport Glow in the Dark - edycja 2026
Charakterystyka:
Korpus i skuwka: Kaweco DIY Sport Glow in the Dark wykonane jest ze specjalistycznego materiału, który świeci w ciemności. W celu uzyskania pełnego efektu należy wystawić pióro na działanie światła słonecznego lub UV, aby ujawniło cały swój urok i emanowało blaskiem – będzie się wyróżniało w piórniku, torebce czy nawet pod kocem! Srebrne detale podkreślają jego chłodny, wyjątkowy charakter. W naturalnym świetle pióro jest półtransparentne, zielonkawe.
Kształt: Ośmiokątna skuwka zapobiega toczeniu się pióra po płaskich powierzchniach. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe przenoszenie pióra w kieszeni lub etui.
Wymiary: Pióro jest wyjątkowo małe w stanie zamkniętym (długość około 10,5 cm), ale po założeniu skuwki na tył korpusu osiąga wygodną długość do pisania (ok. 13,5 cm).
Logo: Metalowe logo Kaweco umieszczone na górze skuwki podkreśla dbałość o detale. W modelu Skyline jest ono srebrne.
Stalówka: Wykonana ze stali nierdzewnej, dostępna w trzech rozmiarach: EF, F, M. Stalówka zapewnia gładkie, niezawodne pisanie.
System napełniania: Pióro zasilane jest za pomocą krótkich standardowych nabojów atramentowych Kaweco lub innych typu europejskiego. Możliwość zastosowania mini konwertera (należy go dokupić) pozwala na korzystanie z atramentów w kałamarzach, co zwiększa elastyczność użytkowania.
Akcesoria: Dostępny jest szeroki wybór akcesoriów do piór wiecznych Kaweco (klipsy mocujące, etui na pióra), które dodają funkcjonalności i stylu.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Możliwy sposób zasilania | naboje europejskie lub tłoczek |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | zieleń, oliwka, limonka |
| Kolekcja | Skyline Sport |
| Sposób napełniania | naboje, możliwość dokupienia tłoczka |
| Waga pióra bez skuwki | 6 g |
| Waga pióra ze skuwką | 10 g |
| Średnica sekcji piszącej | 10 mm |
| Średnica korpusu | 11 mm |
| Długość zamkniętego pióra | 107 mm |
| Długość skuwki | 71 mm |