Pióro wieczne Conklin Duragraph Metal PVD Gold
0
Opis
Pióro wieczne Conklin Duragraph Metal PVD Gold
Amerykańska manufaktura Conklin produkuje pióra wieczne z użyciem tradycyjnych technik i najwyższej jakości żywic, celuloidu, acetylocelulozy i metali łącząc ponadczasową konstrukcję i innowacyjne rozwiązania.
Kolekcja Conklin Duragraph to nowoczesny styl w połączeniu z klasycznym, ponadczasowym wzornictwem. Pióro jest wykonane z mosiądzu, dodatkowo pokryte warstwą powłoki PVD w złotym kolorze. Duragraph jest średniej wielkości piórem świetnie leżącym w dłoni. Korpus pióra wiecznego Conklin Duragraph Metal PVD Gold jest w złotym kolorze, pierścień i klips pokryty lakierem w żółtym odcieniu złota.
W piórze wiecznym Conklin Duragraph Metal PVD Gold stalówka wykona jest ze stali nierdzewnej, rozmiar F w czarnym kolorze. Skuwka zakręcana.
Pióro przystosowane zostało do użytkowania z nabojami oraz tłoczkiem marki Conklin. W celu prawidłowego działania producent zaleca wyłącznie używanie oryginalnych naboi marki Conklin oraz oryginalnego tłoczka marki Conklin znajdującego się w zestawie z piórem.
Najważniejsze cechy pióra Conklin Duragraph Metal PVD Gold:
- duża, stalówka zdobiona charakterystycznym dla marki wzorem w czarnym kolorze
- korpus i skuwka wykonana z mosiądzu
- całość pióra pokryta warstwą powłoki PVD
- klips i pierścienie chromowane w złotym kolorze
- zakręcana skuwka
- logo Conklin na koronie pióra oraz pierścieniu skuwki
- dwufunkcyjny system napełniania: naboje europejskie i tłoczek (w zestawie)
Całość opakowana została w eleganckie pudełko prezentowe w kolorze granatowym.
Oryginalne akcesoria marki Conklin odnajdzie na naszej stronie: TUTAJ
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | złoty |
| Możliwy sposób zasilania | naboje lub tłoczek producenta |
| Rodzaj stalówki | stalowa |
| Kolor obudowy | złoto i mosiądz |
| Kolekcja | Duragraph |
| Sposób napełniania | naboje, tłoczek w zestawie |
| Waga pióra bez skuwki | 30g |
| Waga pióra ze skuwką | 54g |
| Średnica sekcji piszącej | 10mm |
| Średnica korpusu | 12mm |
| Długość zamkniętego pióra | 138mm |
| Długość skuwki | 64mm |