Pióro kulkowe CARAN d'ACHE Varius Ivanhoe Black 18k
5
Opis
Pióro kulkowe CARAN d'ACHE Varius Ivanhoe Black
Produkty CARAN d'ACHE wykonane są z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o detale. To prawdziwe dobra luksusowe.
Najważniejsze cechy:
- korpus i skuwka wykonane z mosiądzu
- korpus pokryty stalową plecionką imitującą kolczugę, dodatkowo wzmocnioną powłoką PVC w intensywnie czarnym kolorze
- zakręcana skuwka o przekroju heksagonalnym - posiada uszczelkę, która w 100% utrzymuje szczelność całego systemu
- logotyp marki Caran d’Ache i znak jakości Swiss Made wygrawerowane na pierścieniu okalającym pióro
- skuwka oraz wykończenia elementów składowych – część przednia, pierścienie oraz elastyczny klip platerowane srebrem, dodatkowo rodowane
- przystosowane do użytkowania z uniwersalnymi wkładami do piór kulkowych
- wyprodukowane w Szwajcarii
Pióro kulkowe zapakowane w elegancką kasetę prezentową.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Nazwa kolekcji | Varius |
| Wymienne wkłady | Tak |
| Waga pióra bez skuwki | 25g |
| Waga pióra ze skuwką | 42g |
| Średnica sekcji piszącej | 8mm |
| Średnica korpusu | 11mm |
| Długość zamkniętego pióra | 136mm |
| Długość skuwki | 51mm |