Pióro kulkowe CARAN d'ACHE Leman Grand Blue
5
Opis
Pióro kulkowe Caran d'Ache Leman Grand Blue
Produkty CARAN d'ACHE wykonane są z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o detale. To prawdziwe dobra luksusowe.
Delikatnie grawerowany wzór pióra Leman Grand Blue oraz szafirowy kolor przywodzą na myśl regularne fale na tafli oceanu.
Najważniejsze cechy:
- mosiężne korpus i skuwka, zdobione subtelnym wzorem wykonanym metodą giloszowania
- pióro pokryte kilkoma warstwami transparentnego lakieru o wysokim połysku w niebieskim kolorze
- logotyp marki Caran d’Ache i znak jakości Swiss Made wygrawerowane na pierścieniu okalającym pióro
- wykończenia elementów składowych – część przednia, pierścienie oraz elastyczny klip platerowane srebrem, dodatkowo rodowane
- zakręcana skuwka - posiada uszczelkę, która w 100% utrzymuje szczelność całego systemu
- przystosowane do użytkowania z uniwersalnymi wkładami do piór kulkowych
Pióro zapakowane w elegancką kasetę prezentową.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | niebieski, granat, turkus |
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Nazwa kolekcji | Leman |
| Wymienne wkłady | Tak |
| Waga pióra bez skuwki | 32g |
| Waga pióra ze skuwką | 54g |
| Średnica sekcji piszącej | 10mm |
| Średnica korpusu | 14mm |
| Długość zamkniętego pióra | 141mm |
| Długość skuwki | 66mm |