Ołówek automatyczny Kaweco Lunar Sport Shadow Green 0,7mm
0
Opis
Ołówek automatyczny Kaweco Lunar Sport Shadow Green 0,7mm
Kaweco LUNAR to kolekcja, w której barwy płynnie się przenikają w perłowej strukturze materiału, tworząc efekt iryzacji. Dzięki temu delikatnie przechodzą jedna w drugą, zmieniając swój wygląd w zależności od kąta ustawienia pióra i padającego światła.
Kolor Kaweco LUNAR Sport Shadow Green kojarzy się z pierwszymi, jeszcze nieśmiałymi oznakami wiosny i jej chłodnymi porankami.
Charakterystyka:
Design i materiały:
- Korpus: Wykonany z lekkiego, wytrzymałego tworzywa o wysokiej jakości. Srebrne, błyszczące wykończenie nadaje mu klasycznego charakteru.
- Kształt: Ośmiokątny kształt zapobiega toczeniu się ołówka po płaskich powierzchniach. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe przenoszenie ołówka w kieszeni.
- Wymiary: Ołówek jest wyjątkowo krótki (10,5cm) ci jest cechą charakterystyczną całej kolekcji Kaweco Sport.
- Logo: Metalowe logo Kaweco umieszczone na górze przycisku podkreśla dbałość o detale. W modelu LUNAR jest ono srebrne.
Mechanizm:
- Grafity 0,7 mm: Doskonałe do codziennego pisania, notowania i szkicowania, zapewniając równą, wyraźną linię. Standardowa średnica umożliwia łatwe uzupełnianie wkładów dostępnych na rynku.
- Mechanizm wysuwu grafitu: Przyciskowy mechanizm umożliwia kontrolę nad ilością wysuniętego wkładu.
Ołówek zapakowany jest w minimalistyczne kartonowe opakowanie.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | zieleń, oliwka, limonka |
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Gumka do mazania | Nie |
| Nazwa kolekcji | LUNAR Sport |
| System włączania | przyciskowy |
| Średnica grafitu | 0,7 mm |
| Długość ołówka gotowego do pisania | 102mm |
| Średnica sekcji piszącej | 13mm |
| Waga ołówka | 12g |