Ołówek Caran d'Ache Fixpencil 3mm
0
Opis
Ołówek marki Caran d'Ache Fixpencil 3mm
Ołówek FIXPENCIL dołączył do grona bardzo popularnych ołówków mechanicznych z wkładami o grubości 3 mm. Fixpencil posiada wytrzymały, metalowy mechanizm grawitacyjny.
Ten typ ołówków chętnie nabywany jest przez studentów kierunków plastycznych, rysowników, grafików i amatorów. Świetnie sprawdza się także w biurze.
Najważniejsze cechy:
- aluminiowy sześciokątny korpus pokryty kilkoma warstwami lakieru w kolorze czarnym
- brzegi przedniej części korpusu żłobione, co ułatwia trzymanie ołówka w komfortowej pozycji
- grafit o grubości 3mm; w skład zestawu wchodzi 1 wkład wewnątrz ołówka
- elastyczny klip
- prążkowany przycisk
- wyprodukowany w Szwajcarii
- kompatybilne wkłady tylko marki Caran d'Ache
Ołówek zapakowany jest w wysokiej jakości metalowe opakowanie, które zostało zaprojektowane tak, aby można było wykorzystać je ponownie jako piórnik.
Dane techniczne
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Gumka do mazania | Nie |
| Przekrój ołówka | heksagonalny |
| System włączania | przyciskowy |
| Średnica grafitu | 3,0 mm |
| Długość ołówka gotowego do pisania | 140 mm |
| Średnica sekcji piszącej | 5 mm |
| Waga ołówka | 10 g |