Pióro wieczne Pilot Custom 74 Blue Stone 14k
5
Opis
Pióro wieczne Pilot Custom 74 Blue Stone
Model Custom 74 to klasyk w ofercie Pilota, zaprojektowany z myślą o komforcie pisania. Custom 74 to pióro lekkie, smukłe i niezwykle wygodne. Jego transparentny korpus pozwala podejrzeć poziom atramentu, a klasyczny design i ergonomiczny kształt sprawiają, że świetnie leży w dłoni.
Model ten wyposażony jest w 14-karatową złotą stalówkę, zapewniającą gładkość pisania i subtelną elastyczność. To pióro, które docenią zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy.
Cechy charakterystyczne pióra Pilot Custom 74 Stone Blue:
- Transparentny korpus w niebieskim kolorze
- 14k złota stalówka
- Ergonomiczny, lekki korpus i skuwka.
- Kompatybilność z nabojami Pilot i tłoczkiem Con-70 (w zestawie).
- Idealny wybór na co dzień – zarówno do pisania, jak i do szkicowania.
- Precyzyjne japońskie wykonanie.
Komu polecamy Pilot Custom 74?
To pióro dla tych, którzy cenią wygodę i niezawodność, doskonałe dla studentów, osób piszących zawodowo, a także dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z piórem wiecznym. Custom 74 oferuje równowagę między jakością a ceną i z powodzeniem może być pierwszym „poważnym” piórem w kolekcji.
Dane techniczne
| Kolor wykończeń | srebrny |
| Możliwy sposób zasilania | naboje lub tłoczek producenta |
| Rodzaj stalówki | złota |
| Kolor obudowy | niebieski, granat, turkus |
| Kolekcja | Custom 74 |
| Sposób napełniania | naboje, tłoczek w zestawie |
| Waga pióra bez skuwki | 14g |
| Waga pióra ze skuwką | 23g |
| Średnica sekcji piszącej | 10mm |
| Średnica korpusu | 12mm |
| Długość zamkniętego pióra | 143mm |
| Długość skuwki | 66mm |